Sedye Asansörleri

Ameliyathaneye çıkan bir hastanın asansörde kaldığını düşünebilir miyiz? Bizler Güçsan Asansör olarak bunu düşündük ve uyguladığımız sedye asansörlerini A kalite malzemelerden oluşturduk.

Hijyenik şartlara dikkat edilmesi gereken sedye asansörlerinde paslanmaz çelik kabin içi kaplamaları, antibakteriyel taban malzemeleri seçilir.

1250 Kg, 1600 Kg, 2000 Kg ve 2500 Kg taşıma kapasitesine sahip olan Sınıf III tam otomatik, VVVF frekans kontrollü kademesiz hızlı sedye asansörlerimiz hastaneler için en uygunudur.Fakat  çift hızlı yarım otomatik kapılı asansörlerimiz de bazı hastaneler de yeterli olabilmektedir.

 

 

 

 

Sedye asansörlerinin tasarım aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, binalar çok yüksek olmasa da hastaların veya doktorların mümkün olan en kısa sürede konforlu bir şekilde  ilgili katlara  ulaştırılmasıdır.

Güçsan Asansör olarak,sedye asansörlerini sadece yetkili kişilerin kullanması istenirse, özel optik kart okuyuculu sistemlerimizle bu isteği yerine getirmekteyiz.

Sizleri Güçsan Asansör eşsiz konfor ve güvenine davet ediyoruz.

Güçsan Asansör

Güçsan Asansör, şirket içi ve şirket dışı iletişimiyle, deneyimli, yetenekli ve işinin ehli kadrosuyla, her türlü asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantların; imalatı, toptan ticareti, ithalatı, ihracatı, montajı, modernize edilmesi, servis ve bakımı ile her çeşit yedek parça...

Devamını Oku

Güçsan Facebook

Twitter

Bize Ulaşın


Adres: Muratpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Baltaş Kilimci Sanayi Sitesi No 3/1 Dükkan No 482 Bayrampaşa /İstanbul
Phone: +90 212 616 1511
Gsm: +90 532 722 6002

E-Bülten Aboneliği

Kampanyalardan ilk önce siz haber alın.