Şahıs Asansörleri

Konut yada işyeriniz için gerekli olan donanımı kurmak GÜÇSAN' da önemli ve değerli bir çalışma olarak ele alınır.
Kurulumu yapılan asansör kabinleri binaların yüzünü değiştirir. Yeni nesil asansör kabinleri konforludur,sessizdir,huzurludur, Kabin ışıklandırmaları mükemmeldir. Butonyer kasetleri kolay kullanımlıdır, ergonomik ve ekonomik yapıdadır.

Güçsan Asansör'ün projelendirdiği ve hizmete sunduğu asansörler ise, satış sonrası servis hizmetleriyle,malzemenin mekanik ömrü boyunca çalışacaktır.İşte bu yüzden Güçsan Asansör olarak bizler, asansörlerimizi satmıyor, siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Bir bina inşaa ederken üzerinde durmanız gereken en önemli konu asansör olmalıdır.Eğer yapılan asansörden memnun olmazsanız değişim için ortaya çıkacak zaman kaybı, maddi kayıp ve binanın göreceği zarar, telafisi güç sonuçlar doğurur. Ya da bu değişim hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir.

Güçsan Asansör

Güçsan Asansör, şirket içi ve şirket dışı iletişimiyle, deneyimli, yetenekli ve işinin ehli kadrosuyla, her türlü asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantların; imalatı, toptan ticareti, ithalatı, ihracatı, montajı, modernize edilmesi, servis ve bakımı ile her çeşit yedek parça...

Devamını Oku

Güçsan Facebook

Twitter

Bize Ulaşın


Adres: Muratpaşa Mah. Eski Edirne Asfaltı Baltaş Kilimci Sanayi Sitesi No 3/1 Dükkan No 482 Bayrampaşa /İstanbul
Phone: +90 212 616 1511
Gsm: +90 532 722 6002

E-Bülten Aboneliği

Kampanyalardan ilk önce siz haber alın.